Gati për Big Brother VIP! Nis izolimi i personazheve të shumëpritur

Ka filluar countdown-i i Big Brother VIP. Arbana ndau një InstaStory me ndjekësit ku shkruante:

Prej 24 orësh të gjitha banorët e Big Brother Vip janë izoluar në dhoma të veçanta në hotel, pa telefon dhe pa mundësinë për të komunikuar me askënd veç produksionit. Ata do t’ju nënshtrohen në vijim një sërë testesh mjekësore, psikologjike dhe trajtimesh terapeutike dhe beauty për tu bërë gati për nesër.”,- shkroi Arbana.

 

Përveç aludimit të disa konkurrentëve janë zbuluar dhe detaje të tjera.

Vetë Arbana ka treguar në InstaStory detaje për këtë reality-show që po pritet kaq shumë nga publiku.

-A do transmetohet në YouTube? Vetëm disa pjesë të përzgjedhur.
-A do ketë publik në studio? Po, edhe një numër ku mund të rezervoni.
-A do jetë Lori (Hoxha) sërish stilistja jote? Është shumë më e përfshirë. Ne diskutojmë për shumë gjëra, përfshirë edhe veshjet e mia.
–Sa opinionistë do ketë? 2
–Në cilat ditë do jenë dy lives show? Të martë dhe të premte.
–A mendon se do ketë aq shikueshmëri sa BB para disa vitesh? Jo, do ketë më shumë.
–A do ketë VIP nga Kosova? Sigurisht.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement