Bllokohen rrjetet sociale, bie Facebook, Instagram dhe WhatsApp

Rrjetet sociale prej disa minutash kanë dal jashtë funksionimit.

Bëhet fjalë për Facebook, Instagram dhe WhatsApp.

Nuk dihet nëse ky problem është vetëm në vendin tonë.

Ndërkohë në WhatsApp nuk mund të dërgosh sms, ndërkaq hapja e story-ve në instagram është e pamundur.

Ende nuk dihet çfarë e ka shkaktuar këtë problem, por disa përdorues të këtyre rrjeteve sociale nuk mund të postojnë apo të hapin llogaritë e tyre.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement