Berisha: Album nga Foltorja e Durrësit që ndezi zemrat e demokratëve

Ish kryeministri Sali Berisha ka ndar në llogarinë e tij në Facebook, një album fotosh.

Këto foto i përkasin 29 shtatorit 2021, të shkëputura na foltorja e mbajtur në qytetin e Durrësit.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement