Zbulohet SHKAKU/ 26-vjeçari u konfliktua online me ganezen, ajo erdhi në Tiranë dhe…

Pas ngjarjes së rëndë që tronditi qytetin e Tiranës ditën e djeshme, ku dy të rinj humbën jetën pas mosmarrëveshjes në çift, janë zbuluar detaje të tjera lidhur me ngjarjen.

26-vjeçari, Kliton Pira, dibran që prej vitesh jetonte në zonën e Laprakës ishte njohur me të dashurën ganeze në internet, në kohën që ishte emigrant i paligjshëm në Angli.

Ganezja 31-vjeçare, Jawsackie Jaboah, me pasaportë franceze u qëllua dje me thikë nga Pira, i cili më pas u hodh nga kati i tetë i pallatit, të dy të vdekur.

Sipas raportimeve të para thuhet se shkak për ngjarjen e rëndë është bërë xhelozia. Pira ishte konfliktuar me 31-vjeçaren online dhe ajo kishte mbërritur të shtunën në Tiranë për t’u sqaruar. Megjithatë marrëdhënia e tyre përfundoi me tragjedi.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement