Vesa Luma i përgjigjet pyetjeve pikante lidhur me Big Bastën, zbulon edhe planet për një fëmijë të dytë

Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Basta janë zhvendosur në Zelandën e re së bashku me djalin e tyre për një jetesë më të mirë.

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi për “Prive”, artistja tregoi se zgjodhën pikërisht këtë vend, sepse që të dy kanë pasur miq atje.

Teksa moderatori e ka pyetur nëse do të sjellë në jetë një fëmijë të dytë Vesa ka treguar se: “Planet në letër janë, tani ka mbetur t’i bëjmë realitet”.

Më herët, Vesa ka treguar gjatë bisedave virtuale me ndjekësit se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje deri më tani në fytyrë dhe në trup. E pyetur nëse e mendon diçka të tillë, ajo tha:

“Para disa vjetëve kam pasur momente ku kisha qejf me ndryshu te fiziku jem, por sot jam shumë e lumtur që kam arritur në një stad mendëror që po e pranoj veten kështu siç jam”.

Mes pyetjeve pikante, ishte edhe “A i je shmangur ndonjëherë seksit duke e gënjyer Bastën që ke dhimbje koke?”. Vesa, e vënë në siklet, tha: “Po, po. Kryesisht nuk kam dhimbje koke”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement