Rrjeti aludon për një ndarje të mundshme mes tyre, Loredana bën veprimin e papritur ndaj Mozzik

Mozik dhe Loredana janë dyshja më e përfolur e momentit lidhur me raportin e tyre të dashurisë.

Të dy ata kanë pasur ndarje dhe ribashkime të njëpasnjëshme duke i bërë të gjithë fansat të mos e kuptojnë tashmë të vërtetën e tyre.

Ditë më parë u publikua albumi i tyre i përbashkët ‘’No rich parents’’, i cili ishte realizuar gjatë kohës sa dyshja ishte bashkë dhe në videoklipin e fundit ata shfaqet me skena intime.

Derisa po komentohen në masë të madhe e po ashtu po shijojnë sukseset e këtyre projekteve, të njëjtit kanë ndarë edhe një lajm të rëndësishëm.

Mozzik ka publikuar në Instastory një fotografi në të cilën është vendosur një rekalmë e madhe promovuese për albumin e tyre, veprim ky i bërë edhe nga Loredana.

Por nuk mjafton me kaq, Loredana ka rikthyer nga arkivat dy poste me Mozzik në Instagram dhe ne nuk dimë ç’mendojmë më tepër.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement