Pasi quajti Alvisës ‘pipiruckë’, Sindi dhe Elvisi nuk i kursejnë thumbat për Arjan Konomin

Në puntatën e djeshme të “Përputhen Prime” opinionisti Arjan Konomi dhe konkurrentja Akvisa Qarri janë përfshirë ne një debat shumëtë fortë televiziv.
Shkak i kësaj situate të tensionume u bë pjesmarrja në program e ish-të dashurit të Alvisës.
Debati degradoi në tone të ashpra, teksa opinionisti Konomi tregoi se s’kishte qenë prezent në Shqipëri gjatë kohës që djali i ri ishte përzgjedhur nga emisioni.
“Po të ishte ashtu siç ishte ti, unë këtu isha në produksion dhe thoja ‘futeni këtë djalin, mos e fusni atë pipiruckën atje’- u shpreh Arjani, ndërsa djemtë dhe Alvisa u ngritën të revoltuar nga vendet e tyre, duke ndërprerë emisionin.

Më vono opinisinsti i ka kërkuar falje Alvisës duke i thënë se nuk e kishte përdorur në kuptim të keq këtë term.
Mirëpo, ditën e some dy ish-konkurrentët e “Ppërputhen” Sindi dhe Loco nisën thumbat dhe ironë ndaj Arjan Konomit në rrjete sociale.
“Erdhët te fjala ime. Ja opinionisti juaj i dashur, i publikut shqiptar, për të cilin masakroni çdo personazh të mundshëm, përfshirë dhe mua, se zoti Arjan është në moshë dhe s’duhet të flasim keq por t’i tregojmë respekt dhe nëse na ofendon”, ka shkruar Sindi.
“Unë me Sindin pasi pamë këtë video (po lotoj miç)”- ka shkruar Elvisi.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement