Pasi doli nga burgu dhe u nda nga biznesmeni, Fjolla Morina gjen ngushëllim te…

Pasi doli nga burgu, këngëtarja kosovare, Fjolla Morina i është kthyer jetën normale.

Zërat e fundit që qarkullojnë bëjnë të ditur se ajo është ndarë edhe nga biznesmeni Fisnik Syla.

Lidhja e tyre bëri shumë bujë edhe për faktin se si e reklamonin ata në rrjetet sociale.

Ky aludim është ngritur pasi çifti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Kjo nuk e ka penguar aspak që Fjolla të vazhdojë jetën e përditshme e madje të kryejë disa ndërhyrje estetike në fytyrë.

Ditën e djeshme ajo ka ndarë një foto ku shihet që po kryen disa procedura në fytyrë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement