Menjëherë pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina nis me ndërhyrjet estetike

Këngëtarja e njohur Fjolla Marina u arrestuar nga policia e Kosovës para disa kohësh me akuzën e trafikimit të armëve si hde arratisje nga vendi i paraburgimit.

Mirëpo, me ndihmën e avokatit të saj ajo ëhstë liruar nga masa kushtetuese dhe tashmë po e shijon lirinë në maksimum.

Se fundmi, ajo ka publikuar në Instastory disa fotografi ku shihet në një qendër estetike duke realizuar disa proçese rreth kujdesit të vetes.

“Ka ardh koha mu zbukuru” , u shpreh Fjolla.

Kujtojmë se ajo dhe bashkëshorti i saj tashmë kanë lënë dyshime për një ndarje të mundhsme mes tyre pasi kanë fshirë të gjitha foto në rrjete sociale si dhe nuk ndiqen më.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement