Lumi B i bën urimin e veçantë bashkëshortes për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur të estradës, Lumi B dhe Miranda.

Kjo sepse bashkëshortja e reperit sot po feston ditëlindjen, dhe në këtë ditë speciale nuk ka munguar një befasi nga Lumi.

Në orët e para të mesnatës reperi që u kujdes ta befasoi partneren e tij në ditën e rëndësishme të saj, ndërsa gjithë momentin e filmoi dhe e postoi në llogarinë e tij personale të Instagramit.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime”, ka shkruar Lumi në mbishkrimin e videos që ndau në InstaStory.

Kujtojmë që Lumi dhe Miranda janë të martuar prej vitesh dhe bashkë kanë një djalë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement