Ja cila është arsyeja pse Britney Spears nuk mund ta shohim më në skenë

Britney Spears para disa ditësh festoi ‘lirinë’ e saj pas një gjyqi të gjatë më babnë lidhur me kujdestarinë.

“Largimi është në interesin më të mirë të Britney Spears”, tha gjykatësja. “Situata aktuale nuk është e qëndrueshme”, shtoi ajo.

Gjykatësja ka urdhëruar që të gjitha setet t’i kalojnë jë kujdestari të përkoshëm, kontabilisti i certifikuar i quajtur, John Zabel.

Mirëpo, pas gjithë këtyre ngjarjeve, Britney-n mund të mos e shohim më kurrë në skenë.

“Britney është e fokusuar tek jeta e saj private dhe rikthimi në skenë nuk është pjesë e dëshirave të saj për momentin. Aq më pak, tani që mori propozimin nga i dashuri. Familja dhe dashuria janë çdo gjë për të”- kanë treguar burime pranë këngëtares.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement