FOTO-t e dasmës së Rudina Dembacaj ‘pushtojnë’ rrjetin, por a ishte ish-partneri pjesë e saj?

Gjatë këtyre ditëve në rrjet kanë qarkulluar foto nga ceremonia madhështore e ceremonisë së martesës të Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokun.

Ata i kanë thënë ‘PO’ njëri-tjetrit në praninë e miqve dhe familjarëve duke lidhur jetën tashmë.

Mirëpo, a ishte i pranishëm në dasmë ish-partneri i aktores, Aleksandër Varfaj?

Dyshja prej kohëh kishin ruajtur marrëdhënie të mira mes tyre, madje shpesh shiheshin në shoqërinë e njëri-tjetrit së bashku me vajzën, Viktoria.

Mirëpo, në fotografitë e dasmës ai nuk gjendet gjëkundi dhe madje nuk ndiqem më as në Instagram.

Mesa duket marrëdhënia e tyre është ndërprerë këtu dhe ata nuk ruajnë më asnjë lloj raporti.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement