Dua tatto te …’ Arjon Luli i kthehet ashpër Elvis Locos pas i ofendoi atë dhe Serenën

Para disa ditësh, Serena Sula festoi 20-vjetorin e saj të lindjes dhe me këtë rast Arjon Luli i bëri asaj një surprizë për martesë dhe ajo pranoi.
Të dy ata kanë marrë urime të shumta nga ndjekësit, por nuk kanë munguar as ‘thumbat’ drejtuar tyre.
Një tjetër ish-konkurrent i “Përputhen’, Elvis Loco ka publikuar në rrjete sociale një foto të dyshes duke hedhur një thumb goxha të madh.
“I urojmë suksese çiftit të parë LGBT në Shqipëri. Me hapa të vegjël, por të sigurt drejt Europës”, ka shkruar ai.
Mirëpo, kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga Arjoni i cili i është kundërpërgjigjur shumë rëndë.
Ai ka publikuar një foto të Elvisit në Instastory, të modifikuar me një kokë qengji.
“Kush më sugjeron 1 studio që bëjnë tattoo dhe te organi gjenital? Të jetë me shkollë të lartë dhe në zonën e Laprakës! Faleminderit!”, ka shkruar Arjoni, duke iu referuar Elvisit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement