“Olsa shpirtligë, Bora Zemani indiferente’, Sindi Loci rrëfen gjithë të vërtetat e saj

Sindi Loci ka rrëfyer gjithë të vërtetat e saj.
Në një bisede si kurrë më parë me

moderatoren Ester Bylyku, ne Glamour Zone, Sindit iu kërkua që të përshkruante me tre fjalë Arjan Konomin, Bora Zemanin dhe Olsën.

Ndër të tjera, ajo zgjodhi ta etiketojë Borën si indiferente ndërsa Olsën si shpirtligë.
Por nuk u ndal me kaq

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement