Nuk jemi të aftë për këtu’, këta 3 djem largohen nga ‘Përputhen’

Redi, Taulanti dhe Eklajdi u larguan ditën e djeshme nga “Përputhen”.

Këta tre konkurrentë ishin më të votuarit nga vajzat për t’u larguar.

Redi: Për mua nuk ka problem, jam i lumtur që erdha në këtë program. Jam i mërzitur pak, por i kuptoj vajzat nëse nuk kanë ndonjë tërheqje, ndonjë diçka, është normale.

Taulanti: Mbase nuk jemi të aftë për këtë emision.

Eklajdi: Nuk është se kam ndonjë koment, thjesht desha të largohem e kaq.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement