Je bërë pishman që u fute në Përputhen? Rrëfehet Tea

Tea tashmë është moderatore e emisionit “Goca dhe Gra” në Top Channel së bashku me Fatmën, Olesian dhe Kristën.

Puntatën e sotme, Fatma e ka pyetur Tean nëse është bërë pishman që ka qenë në Përputhen dhe ajo ka thënë:

“Jo nuk jam bërë pishman, as për gjërat që bëra aty, madje do ti bëja prap, por nëse do të kisha qenë tani do të dija si ti bëja më mirë dhe pa shkaktuar trazira”- ka rrëfyer ajo.

Gjithashtu Tea shprehu pëlqimin për djemtë me mjekër, por kjo u prit me një batutë nga Bora Zemani, e cila tha se të gjithë konkurrentët pothuajse janë me mjekër

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement