Ja si ishin veshur të ftuarit në dasmën e Rudinës dhe Markut

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë ditën e djeshme. E gjithë vëmendja padyshim ka qenë tek ta dhe dasma madhështore me të ftuar VIP.

Sigurisht këta të fundit janë shfaqur të veshur e të kuruar nga koka tek këmbët duke i dhënë rëndësinë e duhur eventit. E zeza ka qenë ngjyra që kanë përzgjedhur disa nga vajzat e ftuara dhe padyshim duken klas.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement