I ka dhënë fund martesës me Fjolla Morinën? Fisniku flet për herë të parë

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla së fundmi, janë përfolur se kanë pësuar një krizë në marrëdhënien e tyre, pasi kanë fshirë të gjitha fotot.

Fisniku në një bisedë me ndjekësit është pyetur nëse ka qenë avokati ai që u ka kërkuar të fshinë fotot bashkë dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Ai nuk ka mohuar por është përgjigjur: Eh, kjo po më pëlqen, ky koment po më pëlqen.

Kjo përgjigje hodhi poshtë të gjitha dyshimet se çifti nuk është ndar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement