Historia e tyre përfundoi në tragjedi, ky është çifti që vdiq pas sherrit në Tiranë

Klinton Pira dhe ganezja Jawsackie Jaboah që i dhanë fund sot jetës ishin në një bashkeqjetese.

I riu ka qëlluar 31-vjeçaren me thikë. Gjate kohes kur kjo e fundit ka zbritur poshtë për të kërkuar ndihmë, Pira është hedhur nga kati i tetë duke gjetur vdekjen.

Ndërsa 31-vjeçarja është transportuar në spital për të marrë ndihmën mjekësore por nuk ka mundur t’u mbijetojë dot plagëve.

Policia bën me dije se tashmë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement