Futbollisti i famshëm shqiptar pjesë e Big Brother Vip

“Big Brother Vip”, do të hap dyert e shtëpisë më të famshme në Shqipëri në 5 tetor.

Ndërkaq teksa pak nga pak janë shfaqur emrat e disa prej vipave që do jenë pjesë e BBV, është mësuar se dhe ish kapiteni i kombëtares Lorik Cana ka marr një propozim për tu bërë pjesë e reality show-t.

 

Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana po qëndron këto kohë në Shqipëri, sepse është i angazhuar në një nga platformat televizive si imazh dhe analist i sportit.

Megjithatë, sipas Prive, nuk dihet nëse angazhimet do ta pengojnë Lorikun, si shumë personazhe të tjerë, në një vendim përfundimtar.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement