Demi Rose provokon sërish imagjinatën e ndjekësve

Rrjetet sociale të modeles Demi Rose janë të mbushura me fotografi që i tregojnë asaj linjat trupore.

Së fundmi, Demi pozoi pothuajse e zhveshur për të gjithë fansat e saj në Instagram, shkruan “Daily Mail”.

Modelja 26-vjeçare pozoi e veshur me një fustan të tejdukshëm, i cili kishte një të çarë që fillonte nga gjoksi bombastik i Demit e deri tek këmbët.

Ajo e kombinoi fustanin me një palë sandale të bardha dhe kishte aksesorë të vegjël në mënyrë që vëmendjen më të madhe ta tërhiqte veshja e saj.

Fustani i tejdukshëm i tregonte trupin, të cilin çdo vajzë do të dëshironte ta kishte.

Vetëm disa ditë më parë, modelja pozoi topless në plazh, teksa qëndronte e ulur në një shezlong.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement