Arta Elezaj thekson linjat trupore në imazhet joshëse

Ajo arrin që në secilën paraqitje të marr vëmendje dhe të komentohet.

Dhe Arta Elezaj të njëjtën gjë e ka bërë edhe këtë herë, kur postoi disa imazhe që në fokus kishin linjat e saj joshëse.

E veshur në një “bodysuit” ngjyrë krem që i rrinte ngushtë për trupi, Arta dukej tërheqëse dhe në formë të përkryer.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement