Aksident në Bulqizë, makina përmbyset në rrugë, nuk gjendet shoferi

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksion rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë.

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Gurët e Skënderbeut” dhe është përmbysur.

Mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe autoambulanca, por nuk e kanë gjetur ende drejtuesin e mjetit, i cili dyshohet se e ka braktisur automjetin pas aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement