A është më e virgjër? Sindi Loci jep përgjigjen e papritur

Sindi ra në sy të publikut pasi pranoi se i është përkushtuar shkollës dhe nuk ka pasur kohë për një lidhje stabël ndaj ishte e virgjër.

Por pasi pranoi lidhjen me bukuroshin nga Kosova, çfarë ka ndodhur me të?

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, Sindi e preku ketë pjesë në rubrikën ‘Pyetje Hot’.

E pyetur nga moderatorja e emisionit Ester Bylyku nëse tani që është në një lidhje gjërat kanë ndryshuar për të, Sindi preferoi të marr specin djegës dhe tha: Jam betuar që nuk flas më për këtë pjesë. Më mirë po digjem me spec. (qesh)

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement