Victoria Beckham e pranon: Jam ‘makthi’ më i keq i restoranteve

Zbulimi i Victoria Beckham se vakti i saj i preferuar i të gjitha kohërave ishte buka e thekur i la fansat pa fjalë.

Sipas ” Noizz “, si e ftuar në podcast, ajo pranoi se dikur ishte “makthi më i keq” në restorante.

Në dietën e saj, Victoria gjithmonë ndan ushqimet e pasura me karbohidrate nga ato që janë plot me proteina.

“Për shumicën e restoranteve, unë jam ndoshta makthi më i keq. I dua perimet e gatuara në avull. Më pëlqen të gatuaj ushqim në një mënyrë shumë të thjeshtë. “Nuk më pëlqejnë vajrat, gjalpi apo salcat,” tha ajo.

Duke folur për dietën e saj të pazakontë, ajo deklaroi se edhe Gordon Ramsey, një mik shumë i mirë i Beckhams, tha se ai kurrë nuk kishte parë askënd aq të disiplinuar sa i përket mënyrës së të ushqyerit.

https://www.instagram.com/p/CP-0-0fpGcm/?utm_medium=copy_link

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement