Vetëhelmohet gruaja në Poliçan, humb jetën rrugës për në spital

Policia njofton se një 69-vjeçare në fshatin Kapinovë të Poliçanit dyshohet se është vetëhelmuar me pesticide.

Berat informacion paraprak

Sot, rreth orës 14:45, në fahatin Kapinovë, Poliçan është gjetur në banesë në gjendje të rëndë shëndetësore nga familjarët, dyshohet të jet vet’helmuar me pesticide, shtetasja V.K., 69 vjeçe, e cila gjatë transportimit me autoambulancë për në Spitalin Rajonal Berat, ka humbur jetën.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement