Qindra makina me flamuj presin Sali Berishë në Bushat

Ish kryeministri Sali Berisha po vazhdon me takimet e radhës me demokratët.

Filtorja e sotme do të mbahet në Shkodër ku qindra makina e mijëra njerëz që po presin Sali Berishën.

Shumë qytetarë janë mbledhur në Bushat të Shkodrës, për të pritur Sali Berishën.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement