Pritje madhështore në Shkodër për Berishën, simpantizantët nuk i nxë Teatri

Mijëra qytetarë e kanë pritur ish-kryeministrin Sali Berisha në Shkodër.

Aq të shumtë janë ata, sa salla e teatrit është mbushur plot e përplot dhe mijëra të tjerë ndodhen jashtë, pasi nuk ka më vend brenda.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement