Oriola Marashi kurrë nuk ka qenë më provokuese se kaq

Oriola Marashi njihet si një prej femrave më të bukura shqiptare.

Modelja e njohur e cila suksesshme ka nisë edhe një karrierë ndërkombëtare duke u bërë imazh i markave botërore, ka ardhur tejet joshëse në disa foto të reja.

Bukuroshja shqiptare postoi imazhe provokuese për fansat në llogarinë e saj zyrtare në Instagram ku ndiqe nga më shumë se 600 mijë persona.

Modelja e njohur dukej tërheqëse në të brendshme me ngjyrë të gjelbër të cilët i kombinoi me një palë xhinse

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement