Një arush gjigant zbret nga skena e “Për’puthen”, ja kush e surprizoj Adën

Në përfundim të takimit të Adës me Jurgenin, konkurrentja ua surprizua nga një djalë tjetër në studio.

Një arush gjigant u zbrit me litra nga pjesa e sipërme e skenës drejt e përballë Adës.
Bajo tha se dhuratën e bëri sepse e ndjeu.

“Çdo gjë e bëj se e ndjej, më vijnë spontanisht për Adën. Nuk e bëj për t’i kërkuar takim”. Adës i pëlqeu dhurata dhe “në këmbim” i dhuroi një puthje konkurrentit.

Me të ajo ende nuk ka bërë një takim jashtë studio së “Për’puthen”, por mbetet për t’u parë nëse ai do të zgjedhja e Adës për javën tjetër.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement