Merr fund romanca e radhës: Linda Halimi dhe Big D i japin fund martesës?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi është prej vitesh në një lidhje dashurie me reperin amerikan, Big D.

Ata madje janë prindër të një vajze të quajtur, Kaimana.

Mirëpo, para disa kohësh, Linda nuk u pa në shoqërinë e partnerit të saj dhe qarkulluan lajme se ata i kanë dhënë fund lidhjes.

Sot, Linda është pyetur nga një ndjekëse se a është një nënë beqare, ndërsa këngëtarja ka kthyer përgjigjen duke thënë se ajo është një nënë duke ndërruar kontekstin e përgjigjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement