Me dhjetëra demokratë ndjekin fjalën e Berishës në një monitor të madh jashtë

Ish kryeministri Sali Berisha po zhvillon turin e radhes se takimeve.Kesaj here ndalesa ishte Shkodra.

Në këtë takim janë mbledhur shumë simpantizanë saqe ambienti brenda kinemasë është tejmbushur.

Kjo ka sjell që një numër i konsiderueshem qytetarësh ta ndiqnin fjalën e Berishës nga një monitor i madh i vendosur në lokalin para kinemasë.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement