Fero habit me deklaratën: Nuk këndoj më në gjuhën shqipe

Fero teksa ka lajmëruar anulimin e albumit të tij, artisti kosovar ka deklaruar se nuk do të këndojë më në gjuhën shqipe.

“Anulohet albumi. Bella muzika e fundit e Feros në gjuhën shqipe. Shimi nimi të gjithë” ka shkruar ai në InstaStory duke i lënë të gjithë ndjekësit pa fjalë.

Nuk dihet përse Fero e ka marrë këtë vendim, por aludohet se këngët e tij tashmë mund të jenë në gjuhën angleze dhe gjermane.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement