E trishtë! U dërgua në Turqi pasi lindi fëmijën, ndërron jetë nga Covid-19 24-vjeçarja

Ka ndërruar jetë 24-vjeçarja Xheni Kaba, e cila ishte dërguar në Turqi për një mjekim më të specializuar, pasi ishte e infektuar me Covid-19.

E reja ka qenë shtatzënë dhe për shkak të përkeqësimit të gjendjes së saj, mjekët vendosën që të bëjnë lindje të parakohshme.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement