Ada kërcen në studio, Edi bën gjestin e pahijshëm kur e shikon në të pasme

Në puntatën e ditës së djeshme në “Përputhen”, u zhvillua një kërcim mes Adës dhe Jurgenit.

Gjatë kohës që dyshja vallëzonte, Edi, njëri nga konkurrentët i cili ka pasur edhe një takim me Adën bënte veprime dhe gjeste anormale për një emision.
Këtë e dalluan edhe konkurrentët e tjerë teksa i tërhoqën vëmendjen, megjithatë ai nuk ndalonte.

Gjithashtu ky veprim u komentua pa masë në rrjete sociale, ku shumica e komentuesve nuk ishin dakord me veprimet e Edit duke i cilësuar si fyese.

Megjithatë në studion e “Përputhen” nuk u komentua asnjë nga gjestet e tij në të njëjtën mënyrë si nuk u komentuan as fyerjet e vazhdueshme verbale të Edit ndaj Adës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement