Vjen në jetë fëmija i parë afgan në Shqipëri

Vjen në jetë fëmija i parë afgan në Shqipëri.
Ai është sjellë në jetë në maternitetin e Lezhës nga një nënë 27-vjeçare, e cila e kishte lindjen e gjashtë.

Për mikëpritjen që i është bërë në Shqipëri, nëna 27 vjeçare ka vendosur ta quaj djalin Alban.

Nëna dhe foshnja janë në gjendje të mirë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement