“Fukarenjtë dhe budallenjtë martohen në rini”! Milaim Zeka: Shqiptarët duan më shumë Edi Ramën se gratë e tyre

Një batutë e Milaim Zekës ka shkaktuar të qeshura në studion e një emisioni.

Gjatë një lidhje me Skype duke komentuar deklaratën e tij virale se vetëm “fukarenjtë dhe budallenjtë martohen në rini”, Zeka bëri dhe një batutë teksa tha se shqiptarët duan më shumë Edi Ramën sesa partnerët e tyre.

“Në mentalitet, shoqëria shqiptare është mesjetare sepse nuk do të dashurohen me Edi Ramën më shumë se gratë dhe burrat e tyre. Tetë vite një kryeministër, tetë vite të mërzitet partneri dhe jo më kryeministri.

Ne mendojmë se po u divorcuam na shkon fytyra, nëna i thotë gocës se duhet ta durosh burrin sepse na merr fytyrën”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement