E zhveshur para pasqyrës, Bleona tregon vendin ku bën gjithmonë ndalesën e parë në Europë

Bleona Qerreti po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mirëpo, duket se Bleona ka vendosur të bëjë një pauzë dhe ka gjetur kohën për pushime.

Përmes një foto të publikuar në Instagram, këngëtarja është nisur drejt Europës dhe ka treguar vendin, ku bën gjithmonë ndalesën e parë.

Bleona shfaqet e shtrirë teksa bën foto përpara pasqyrës dhe padyshim që vëmendje kanë tërhequr vëmendje linjat seksi. Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta për këngëtaren seksi.

“Gjithmonë ndalesa ime e parë në Europë”, ka shkruar Bleona krahas fotos.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement