Dalin pamjet kur Kozak rrëmbehet me dhunë dhe futet në makinë

Në mediat online është publikuar momenti i rrëmbimit të Kozak Braçit.

Siç shihet edhe në foto 4 persona kanë bërë të mundur që të nxjerrin nga taksia e bardhë Braçin e më pas e kanë futur në një makinë të zezë.

Këto pamje i ka ndarë vetë Kozak Braçi në Instagram. Ai shihet teksa futet në mjetin e zi e më pas largohet në një drejtim të paditur, aty ku dhe është filmuar video që u transmetua ‘live’ në Instagram nga miqtë e Fabio Dushkut, personi me të cilin Kozak ka pasur një konflikt të hapur.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement