Arjoni i propozon Serenës për martesë

Ditën e djeshme Serena Sula ka fesuar 20-vjetorin e lindjes.
Ajo që mori një rëndësi të veçantë ishte propozimi për martesë i bërë nga partneri i saj, ish-konkurrenti i “Përputhen”, Arjol Luli.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto nga surpriza romantike ku duket se i ka dhuruar Serenës një unazë, arush gjigand dhe një tufë lulesh.

Arjoli është kujdesur deri në detaje për ta bërë këtë një nga festat më të bukura për Serenën duke marrë parasysh edhe preferencat e saj.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement