A ka jetë pas vdekjes? Përgjigjen e jep Ahmedi i vogël

Një ndër enigmat që e kanë munduar njerëzimin ndër vite është ajo se çfarë ndodh me ne pas vdekjes.

A merr fund gjithçka apo mbarimi i kësaj jete është nisja e një te reje? Si shihet dhe shpjegohet e gjitha kjo nga një vogëlush? Ndiqni videon e mëposhtme.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement