Të gjithë menduan se Aurela Hoxha postoi foton e partnerit, por nuk paska qenë kështu…

Ditën e sotme Aurela postoi një foto me një mashkull dhe të gjithë menduan se ishte partneri i saj.
Por nuk paska qenë kështu. Këtë e ka zbuluar vetë Aurela me një foto të postuar pak më parë me të njëjtin person dhe shkruan: Vëllai im bukurosh.
Kështu që duhet të prisni akoma, pasi Aurela do e mbaje ende sekret portretin e partnerit të saj.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement