“S’ke shanse të më kontrollosh ti mua”/ Çfarë i tha Aldi Rama policit, sekonda para se ta qëllonte për vdekje

Pas një informacioni të marrë, policia e Lezhës u nis dje për operacion në një parcelë kanabisi.

Nënkomisari Saimir Hoxha, bashkë me dy pjesëtarë të patrullës kundër kultivimit të kanabisit mbërritën menjëherë në vendngjarje.

Gjatë operacionit, ata asgjësuan mbi 100 rrënjë kanabisi dhe më pas pikasën një automjet, brenda të cilit ndodheshin tre persona.

Pasi ndaluan mjetin, policia i kërkon dokumentet shoferit dhe më pas zbritën edhe pasagjerin.

Ndërkohë, vrasësi i Hoxhës, Aldi Rama refuzoi të zbriste nga automjeti.

“S’ke shanse të më kontrollosh ti mua,” mësohet t’i ketë thënë Rama nënkomisarit para se të nxirrte armën dhe ta qëllonte për vdekje.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement