Mes dhimbjes e lotëve familje e kolegët i japin lamtumirën Saimir Hoxhës (Fotolajm)

Në Pallatin e Kongreseve në Tiranë po zhvillohen homazhet në nder të oficerit 44 vjeçar të vrarë në krye të detyrës Saimir Hoxha.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement