Me flamuj të PD dhe SHBA, qindra mbështës demokratë presin Berishën në hyrje të Durrësit

Ish kryeministri Sali Berisha do te mbajë foltoren e radhës në Durrës.

Pak para se Berisha të mbërrijë në Durrës qindra mbështetës të PD kanë dalë në autostradë ta presin.

Me flamuj të PD dhe SHBA, mbështetësit demokratë duken entuziastë për takimin me ish-kryeministrin Berisha.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement