Mbështetësitë ndalojnë Berishën në Sukth

Ish-Kryeministri Sali Berisha, do të mbajë ‘Foltoren’ me demokratët në Durrës.

Rrugës Berisha është ndalur dhe ka takuar simpatizantët, ndërkohë që ka pushur në faqe dhe një foshnje.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement