Legjenda e futbollit shërohet plotësisht

Lajmet për shëndetin e Pelé po bëhen gjithnjë e më të mira.

Legjenda e futbollit do të dalë – ndoshta të enjten nga spitali, pas një operacioni për heqjen e tumorit në zorrën e trashë. Lajmi është bërë me dije nga vajza e tij, Kelly Nashimento.

“Ai tani është më i fortë dhe po del nga spitali për të vazhduar shërimin dhe trajtimin e tij në shtëpi,” shkroi vajza e Pelé në Instagram.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement