E trishtë! Babai i Saimir Hoxhës shoqëron arkëmortin e djalit të tij

Nis ceremonia e homazheve për nënkomisarin Saimir Hoxha në Pallatin e Kongreseve. Siç duket edhe nga pamjet e para, në momentin kur makina mbërrin në oborr, duket i ati i 44-vjeçarit, i cili shoqëron arkëmortin.

Pasi del nga makina, ku po transportohej arkivoli, i moshuari është bashkuar me pjesën tjetër të makinës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement