Çfarë i bëri bashkë Albana Osmanin me Yuri Kim?

Moderatorja Albana Osmani është iniciatorja e “Ti je një luledielli”, kauz e veçantë, e cila vë në qëllim mbledhjen e fondeve nga aktivitet e ndryshme nën logon e lulediellit, për qëllim ndihmesën e fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut, të cilët janë shtruar dhe trajtohen pranë shërbimit të onkohematologjisë pediatrike pranë QSUT.

Kjo nismë ka bërë që ditën e sotme, ajo të takohet me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim dhe nuk ka nguruar të publikojë një foto në rrjetet sociale.

“Takim kënaqësie”, ka shkruar Albana krahas fotos shoqëruar me një luledielli, duke lënë të kuptohet arsyeja e takimit.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement