Ada e “Për’puthen” kapet mat me reperin shqiptar

Konkurentja e Perputhen, Ada u fol se ka një lidhje jashtë, por sikur te mos mjaftonte kjo ne rrjet po qarkullon një video e saj me reperin Mato Lale.

Ne fakt video është postuar nga Mato, teksa janë se bashku duke darkuar.
Nuk dihet nëse mes tyre ka patur diçka apo janë thjesht miq.

Ada është bere pjese e sherreve te ndryshme ne Përputhen dhe ne këtë mënyrë ka tërhequr vëmendjen e te gjithëve.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement